Отзывы

Отзывы

Сергей Владимирович Шаблий

Сергей Владимирович Шаблий

Исполнительный директор Сети фитнес клубов «СпортЛенд»

Компанія "Eurofit" стала не тільки свідком народження ідеї, а й безпосереднім учасником становлення Мережі фітнес клубів "СпортЛенд".
"Eurofit" є дилером компанії "Matrix" в Україні, має можливість надавати найвигідніші умови купівлі й найкоротші строки поставок, завдяки чому в усіх клубах Мережі "СпортЛенд" встановлено тренажерне обладнання "Мatrix", яким вже протягом 7 років щоденно користуються тисячі клієнтів та яке, завдяки регулярному своєчасному обслуговуванню фахівцями сервісної служби "Eurofit", доводить високу якість і надійність.
І не зважаючи на часи глобальних світових економічних криз та місцевих політичних буревіїв, штормів і цунамі, компанія "Eurofit" залишається нашим надійним партнером і супутником. Бажаємо Вам попутного вітру, наповнених вітрил і 7 футів під кілем у досягненні поставлених цілей і відкритті нових горизонтів у безмежному океані фітнес індустрії.Тільки Eurofit!

Олег Николаевич Ткач

Олег Николаевич Ткач

Генеральный Директор сети Фитнес клубов СпортЛэнд

Сеть Фитнес Клубов СплртЛенд Украина, сотрудничает с компанией Еврофит с 2010 года. За 7 лет оборудовано 10 Фитнес клубов. 12000 квадратных метров тренажёрных залов с кардиозонами.
Еврофит - это надежный партнер, своевременная доставка и квалифицированное обслуживание.
Рекомендую.